سفارش تبلیغ
صبا
همچنان که خورشید و شب با یکدیگر جمع نمی شوند، خدا دوستی و دنیا دوستی با یکدیگر جمع نمی شوند . [امام علی علیه السلام]


ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/29:: 7:35 صبح

محققان دانشگاه کلرادو اعلام کردند: نوعی از سنتز عصاره هسته انگور موجب از بین رفتن سلول‌های سرطانی پروستات می‌شود، بدون اینکه به بقیه سلول‌ها آسیب برساند. دکتر آلپنا تیاگی از دانشکده داروسازی و علوم دریایی دانشگاه کلرادو اظهار کرد: فعالیت‌های ضد سرطانی عصاره انگور(GSE) را در گذشته نشان دادیم، اما در حال حاضر می‌دانیم B2G2 بیشترین جزء ترکیبی فعال بیولوژیکی در عصاره هسته انگور است که در مقادیر سنتز شده به ما اجازه بررسی جزئیات مکانیزم مرگ سلول‌های سرطانی را می‌دهد.
این گروه تحقیق بیش از یک دهه فعالیت‌های ضد سرطان GSE را در شرایط آزمایشگاه بررسی کردند که نتایج آن تاثیر GSE بر سلول‌های سرطانی و مکانیزم عمل این سلول‌ها بود. تا همین اواخر نمی‌دانستیم کدام جزء ترکیبی عصاره هسته انگور این تاثیر را بر سلول‌های سرطانی دارد. تیاگی تصریح کرد: این ترکیب طبیعی مخلوطی پیچیده از پلی فنول است و در مورد ترکیبات فعال بیولوژیکی GSE در برابر سلول‌های سرطانی اطلاعی نداشتیم. سرانجام این گروه، B2G2 را به عنوان ترکیب فعال عصاره هسته انگور مشخص کردند که جداسازی آن طولانی مدت و با هزینه بالایی انجام می‌شود، اما با تولید این ترکیب در آزمایشگاه روشی ارزان و سریع ارائه کردند. نتایج این تحقیق در نشریه تغذیه و سرطان آمریکا منتشر شده است.
سایت:پزشکی بالینی


کلمات کلیدی :

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/28:: 7:22 عصر

  

 

 

 

بجای آنکه به تاریکی لعنت فرستید، یک شمع روشن کنید

آنچه شما درباره خود فکر می کنید، بسیار مهمتر از اندیشه هایی است که دیگران درباره شما دارند

هرکس، آنچه را که دلش خواست بگوید، آنچه را که دلش نمی خواهد می شنود

اگر هرروز راهت را عوض کنی، هرگز به مقصد نخواهی رسید

صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، وآن هم در تمام عمر، بیش از یک مرتبه نیست

وقتی شخصی گمان کرد که دیگر احتیاجی به پیشرفت ندارد، باید تابوت خود را آماده کند

کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد

کسی که در آفتاب زحمت کشیده، حق دارد در سایه استراحت کند

  • تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

دشوارترین قدم، همان قدم اول است

عمر شما از زمانی شروع می شود که اختیار سرنوشت خویش را در دست می گیرید

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد، بخاطر این است که شما چیز زیادی از آن نخواسته اید

در اندیشه آنچه کرده ای مباش، در اندیشه آنچه نکرده ای باش

امروز، اولین روز از بقیة عمر شماست

برای کسی که آهسته و پیوسته می رود، هیچ راهی دور نیست

امید، درمانی است که شفا نمی دهد، ولی کمک می کند تا درد را تحمل کنیم


آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

وقتی توبیخ را با تمجید پایان می دهید، افراد درباره رفتار و عملکرد خود فکر می کنند، نه رفتار و عملکرد شما

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند

پیش از آنکه پاسخی بدهی با یک نفر مشورت کن ولی پیش از آنکه تصمیم بگیری با چند نفر

کار بزرگ وجود ندارد، به شرطی که آن را به کارهای کوچکتر تقسیم کنیم

کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید

انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند

همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد


کلمات کلیدی :

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/28:: 7:8 عصر

ژل وراپامیل 15?

 

مکانیسم عمل: فرمول اختصاصی موضعی  اجازه می دهد تا برای حداقل جذب به خون، در حالی که حداکثر غلظت وراپامیل در پلاک و بافت های اطرافبوجود بیاید.

فیبروبلاست مسئول تولید اجزای اصلی پلاک پیرونی مانند کلاژن، fibronectin و گلیکوزآمینوگلیکانها است وپروسه تولید آن نیاز به کلسیم میباشد. مسدود کننده های کانال کلسیم مثل وراپامیل تولید کلاژن و fibronectin را کاهش میدهند . سلول های فیبروبلاست همچنین مسئول تولید آنزیمی به نام کلاژناز می باشد این آنزیم مسئول شکستن و یا بازسازی کلاژن اضافی است که باعث پلاک پیرونی  می شود

میزان مصرف:روزانه دو بار بصورت موضعی مصرف میشود(به مدت 6 الی 12 ماه).

موارد مصرف: ،

- درمان اختلالات بافت فیبروتیک مانند بیماری Peyronies(انحنای آلت تناسلی مردان) با کمک به جلوگیری از وقوع مجدد و بهبود مشخصات بافت کلی

- مسدود کننده های کانال کلسیم مانند وراپامیل باافزایش فعالیت کلاژناز باعث افزایش بازسازی زخم در قربانیان سوختگی  میشود.


کلمات کلیدی : داروهای جدید

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/24:: 8:31 عصر

حاوی آزیلاستین هیدروکلراید

کاربرد: رینیت آلرژیک - حساسیت فصلی -عطسه و خارش بینی

این دارو در داروخانه دکتر سلیمی موجود میباشد.


کلمات کلیدی : داروهای جدید

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/22:: 11:8 عصر

 

 

 


کلمات کلیدی : شهرستان مرند

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/21:: 6:33 عصر
 Anhdepblog.com

 

 

 

بر اثر بارش برف سنگین که از عصر روز گذشته در شهرستان مرند آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد باعت شد کلیه راههای ارتباطی روستاهای شهرستان مرند با مرکز اصلی شهرستان رابست .
کاظم زاده رئیس اداره راه و شهر سازی شهرستان مرند در گفتگو با خبر نگار صداو سیما در مرند با اعلام این خبر گفت بارش برف علاوه بر بسته شدن راههای ارتباطی روستائی شامل بخش مرکزی و بخش یامچی 110 روستا را شامل می شود همچنان بسته و تردد نیز در محورهای اصلی این شهرستان شامل مرند تبریز – مرند – بازرگان – ومرند جلفا فقط با زنجیر چرخ و به کندی صورت میگردد .
وی در ادامه افزود از سوی اداره راه و شهرسازی شهرستان مرند در حال حاضر 10 اکیب از امداد گران راهداری شهرستان مرند در محورهای اصلی شهر مشغول برف روبی و باز گشایی راههای اصلی می باشند .
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مرند همچنین از نجات و امداد رسانی دو خانواده که از استان آذر بایجانغربی می باشند و شب گذشته بعلت بارش شدید برف گرفتار شده بودند خبر داده و اینکه با کمک هلال احمر جهت اسکان به مکان مناسب انتقال داده شدند .

همچنین به همین جهت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و علمی کاربردی و دانشکده فنی اعلام کردند کلیه مراکز آموزش عالی و کلاسهای دانشجویان در شهرستان مرند امروز تعطیل می باشند .
و بلاخره مدیریت محترم آموزش و پرورش هم در تماس تلفنی با خبرنگار ما اعلام کرد کلیه مدارس شهرستان مرند شیفت صبح و عصر امروز تعطیل می باشند .
براساس اعلام اداره هوا شناسی شهرستان مرند بارش برف در شهر مرند 50 الی 60 سانتی متر گزارش شده و در ارتفاعات کوه میشو به یک متر نیز رسیده است و بارش تا روز شنبه آینده ادامه خواهد داشت .

همچنین بارش شدید برف در شهرستان مرند امروز باعث شد اکثر کارمندان ادارت در محل کار خودشان دیرتر حاضر شده و برخی ادارت نیز به حالت نیمه تعطیل در آمده است .در این مورد شهردار مرند از شب گذشته بابسیج کلیه امکانات نسبت به برف روبی و باز گشایی خیابانها و معابر عمومی در فعالیت بوده و شهر را مدام نمک پاشی و برف روبی می کنند

http://maranddailynews.ir/?p=11496


کلمات کلیدی : شهرستان مرند

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/20:: 12:47 صبح

تولد نوزاد حاصل از جنین فریز شده پس از 11 سال + تصویر

 


مدیر کل سلامت خانواده، جمعیت و مدارس وزارت بهداشت از تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تمام داروها و افراد نابارور پس از تصویب مجلس خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد اسماعیل مطلق مدیر کل سلامت خانواده، جمعیت و مدارس وزارت بهداشت در گفت و گو با دانا با اشاره به تحت پوشش بیمه قرار گرفتن 10 قلم از داروهای ناباروری و تاثیر این امر در افزایش جمعیت کشور و فرزندآوری خانواده‌ها گفت: سه میلیون زوج نابارور در کشور وجود دارد که در این میان تنها 35 هزار نفر از این جمعیت بارور می‌شوند.

وی با توجه به برنامه‌های وزارت بهداشت در خصوص افزایش جمعیت عنوان کرد: آموزش و پیشگیری از ناباروی جزو یکی از برنامه‌های وزارت بهداشت برای ارتقا باروری و افزایش جمعیت است.

مطلق در ادامه تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های وزارت بهداشت در این راستا این است که تمام افراد از دوره کودکی، نوجوانی، جوانی، ازدواج و پس آن را تحت پوشش قرار دهد تا بتوان از میزان جمعیت نابارور کاست.

دکتر مطلق با اشاره به داروهای تحت پوشش بیمه برای درمان ناباروری افزود: ابتدا داروهایی که بیشتر مورد نیاز افراد نابارور بود تحت پوشش بیمه قرار گرفت که پس از مصوبه قوانین تعالی خانواده و فرزندآوری در مجلس و ابلاغ آن وزارت بهداشت قصد دارد تمام افراد نابارور و داروهای ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

کلمات کلیدی :

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/14:: 3:5 عصر
ایسنا: اسکن‌های جدید تفاوت واقعی در ساختاربندی مغز زنان و مردان برای انجام مسؤولیت‌های چندگانه و منفرد را به نمایش می‌گذارند.

دانشمندان دریافتند مغز زنان برای انجام چند مسؤولیت ساختاربندی شده و مغزهای مردان، برای انجام یک مسؤولیت منفرد پیچیده سیم‌کشی شده است، چه این مسؤولیت خواندن یک نقشه یا پختن غذا باشد.

محققان از مغز 949 زن و مرد جوان در بزرگ‌ترین تحقیق از این دست اسکن گرفتند و با استفاده از تصویربرداری ام آر آی انتشار های‌تک، از ارتباطات موجود بین بخش‌های مختلف مغز آن‌ها نقشه‌برداری کردند.

آن‌ها دریافتند زنان دارای اتصالات بسیار بهتری بین سمت راست و چپ مغزشان هستند، در حالی که مردان فعالیت شدیدتری را در درون بخش‌های منفرد مغز و به ویژه مخچه بروز می‌دهند. این بخش مهارت‌های حرکتی آن‌ها را کنترل می‌کند.

مردان همچنین دارای اتصالات بهتری بین بخش عقب و جلویی مغزشان هستند که این امر توانایی‌ بهتری به آن‌ها در درک سریع اطلاعات و استفاده فوری از آن برای عملی‌کردن چندین مسؤولیت را می‌دهد.

این بدین معناست که آن‌ها در انجام اعمالی مانند یادگرفتن، شناکردن و همچنین پارک‌کردن خودرو بهتر عمل می‌کنند.

از سوی دیگر، زنان به طور مثال، در به خاطرآوردن یک چهره بهتر عمل می‌کنند و این به معنای وجود ارتباطات بهتر بین بخش‌های مختلف مغزشان است.

این مطالعه ادعای کتاب روانشناسی «مردان مریخی، زنان ونوسی» را تایید می‌کند که بر مبنای آن، زنان و مردان مانند نژادهای بیگانه متفاوت هستند.

دکتر راگینی ورما، رهبر ارشد این مطالعه از دانشگاه پنسیلوانیا، و همکارانش 428 مرد و 521 زن بین سنین هشت و 22 سال را مطالعه کردند و دریافتند که مغزهای زنان در اتصال قطعات مختف اطلاعات به یکدیگر بهتر عمل می‌کند.

جزئیات این پژوهش در Proceedings of the National Academy of Sciences منتشر شد.


کلمات کلیدی :

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/12:: 8:11 عصر

 

Floragyn Gel Vaginal Gel with laktobacilom.

 

ژل واژینال فلوراژین

 FLORAGYN             

مواد تشکیل دهنده: 

حاوی لاکتو باسیلوس با 6 سوش که اثر حفاظتی موثر در برابر عوامل خارجی داشته و می تواند اثر ضد التهابی  داشته باشد.

-ویتامین Aکه باعث افزایش مقاومت در برابر عفونت مخاطی موضعی و خارش است.

- الاستین با منشا طبیعی

 -گلیسرین و چند پاک کننده های آمفوتریک دیگر.

- کلرهگزیدین گلوکونات ، که بعنوانضد باکتری وضدویروس ها است.

کاربرد:

     موثر در حفظ و بازسازی فلور باکتریایی نرمال مخاط واژن ، مرطوب کننده - لغزنده کننده و خوشبو کننده غشاء مخاطی واژن و درمان سوزش ناشی از خشکی واژن
        موثر در بازیابی رطوبت در موارد خشکی عمیق واژینال.

خشکی واژن می تواند علل مختلف  داشته باشد، اغلب روحی و روانی است، به علت شایع  آن استرس، نگرانی یا اضطراب مرتبط با sex.A، یائسگی، قاعدگی، داروها، التهاب ،تحریک کننده واستفاده از مواد پاک کننده باشد و در چنین حالتی با استفاده از ژل  FLORAGYN\g  خواص فیزیولوژیکی ترمیم شده و احساس ناخوشایند ناشی از مقاربت جنسی حذف خواهد شد.

بسته بندی دارای 6 عدد ژل یکبار مصرف می باشد.

 این دارو در داروخانه دکتر سلیمی موجود میباشد.

 


کلمات کلیدی : داروهای گیاهی

ارسال شده توسط مجید سلیمی مرند در 92/9/9:: 8:50 عصر

کلسیم دوبیسلات  Calcium Debsilate 

 

نام ژنریک:

)    Calcium Debsilate کلسیم دوبیسیلات(

نام تجاری ®Doxium

 گروه درمانی:

Venotropic Agent

مکانیسم اثر: دارو از طریق افزایش میزان نیتریک اکساید اندوتلیال سبب تنظیم میزان نفوذ پذیریعروق شده و نیز سبب کاهش ویسکوزیته خون و حفظ جریان طبیعی خون می شود.

ترکیب:

هر کپسول دوکسیوم شامل 500 میلی‌گرم مونوهیدرات کلسیم دوبیسیلاتاست.

موارد مصرف:

  • میکروآنژیوپاتی‌ها به خصوصرتینوپاتی دیابتی.
  • نشانه‌های بالینینارسایی سیاهرگی مزمن (CVI)در اندامپایین‌تر      (درد، گرفتگی عضلات، پارستزی، آماس، استاز درماتوز).
  • به عنوان کمک‌کننده درترومبوفلبیتسطحی
  • بیماری هموروئید

این دارو در داروخانه دکتر سلیمی موجود میباشد.

   


کلمات کلیدی : داروهای جدید

   1   2      >
درباره
صفحات دیگر
آرشیو یادداشت‌ها
لینک‌های روزانه
پوندها
دارالقرآن الکریم صادق آل محمدص حسن آباد جر قویه علیا
دارالقران الکریم جرقویه علیا
محفل آشنایان((IMAN))
نسیم معرفت
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
فتوبلاگ حسین کارگر
منطقه و بیداری اسلامی
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
خورشید تابنده عشق
اکبر پایندان
مهندس محی الدین اله دادی
جاده های مه آلود
زخمهایت را پنهان کن... اینجا مردم زیادی با نمک شده اند!!
یا صاحب الزمان (عج)
نظرمن
در انتظار آفتاب
به سوی فردا
برلیان
پژواک
اندیشه نگار
رایان چوب
بی نشانه
ســـــــــاده دل
هشتمین ستاره
►▌ استان قدس ▌ ◄
دیار عاشقان
لحظه های آبی( سروده های فضل ا... قاسمی)
****شهرستان بجنورد****
جریان شناسی سیاسی - محمد علی لیالی
داروساز
گل باغ آشنایی
پلاک آسمانی،دل نوشته شهدا،اهل بیت ،و ...
«حبیبی حسین»
سرچشمه ادب و عرفان : وب ویژه تفسیر ادبی عرفانی قرآن مجید
چشمـــه ســـار رحمــت
عصر پادشاهان
عصر پادشاهان
من وآینده من
اشیانه علم
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
همرا ه با چهارده معصوم(علیهم السلام) ویارانشان
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
هم نفس
هم نفس
اقتصاد مرند-استاد عاقلی
عاطفانه
سرچشمه ادب و عرفان
به خوبی فکر کن
آقاشیر
بازی موبایل اندروید ، بازی موبایل جاوا ، دانلود بازی موبایل
اتشنشانی بنادر کشور
کلّنا عبّاسُکِ یا زَینب
امامزاده میر عبداله بزناباد
دریچه ای متفاوت در دنیای وب
بــــاغ آرزوهـــا
بـــــــــاغ آرزوهــــــــــا = Garden of Dreams
بامیلو
قانون اعضا منفرد
بهانه
بهارانه
داروسازی
صراط مستقیم
سکوت ابدی
برترین لحظه ها
قاصدک
شین مثل شعور
پایگاه امام جعفر صادق شهیدیه
وبلاگ عقل وعاقل شمارادعوت میکند(بخوانیدوبحث کنیدانگاه قبول کنید)
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
نگارستان خیال
شقایقهای کالپوش
ஜ کــــــــلبه ← اف1 ஜ
شناخت کافی
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
دنیای تصاویر متحرک شباهنگ
*تنهایی من*
اظهر من الشمس
مقبلی جیرفتی
سایت تبیان
کلبه درویشی
پزشکی تخصصی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
نمایندگی دوربین های مداربسته
طراوت باران
مهدی رهبر زارع
۩۞۩ السلام علیکم یا اهل بیت النبوه ۩
وبلاگی برای تمام دوستان
تنهایی......!!!!!!
رهسپاریار
فانوس به دست.... ازتاریکی ها...رهسپاربه سوی نور
شادیهای کوچک یک خانم خانه دار
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
خاطرات دکتر بالتازار
عشق مشعلدار
سلاطین موسیقی ایران
تنهای93
نگاهی نو به مشاوره
سلمان علی ع
سارا احمدی
فروشگاه جهیزیه و لوازم آشپزخانه فدک1
طب سنتی@
رضویّون - دانش آموختگان دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد
ایساکو -فروشگاه برتر-مسیبیان
بیصدا ترازسکوت...
►▌ رنگارنگ ▌ ◄
ashegh
همه چیز آماده دانلود
.: شهر عشق :.
تک درخت
تراوشات یک ذهن زیبا
استخدامی
پیامنمای جامع
بوی سیب
حامیان دکتر محمد باقر قالیباف
ایران اسلامی
معرفی روستای قزل احمد
نگار
ماتاآخرایستاده ایم
سایت روستای چشام (Chesham.ir)
هدهد
گیسو کمند
نـــرگــــس 1
جــــــــــــــــوک نـــــــت
کاسل
عکس های عاشقانه
پاتوق دوستان
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
ارمغان تنهایی
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
مطالب جالب
دلتنگ احساس تو
شلوغ پلوغ
نقاشخونه
ابـــــــــــرار
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
پایگاه مرجع شهیدان باکری
انسان جاری
داستان های جذاب و خواندنی
نشریه حضور
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
قرآن آرامش جان
زمزمه های تنهایی من
... زمزمه های تنهایی من
رود تنها نیست
گمگشته
پارسی نامه
نمکستان
علی اصغربامری
طرح واژه
چوکــــــــــــــ بندری
من شما شهرستان مرند
* ^ــ^ * تسنیم * ^ــ^ *
مرام و معرفت
من.تو.خدا
بلوچستان
شبستان
شبستان
سربازی در مسیر
شیطان در کمین گاه
برو تا راحت شی
برادران شهید هاشمی
یامهدی
دل نوشته
صوفی نامه
منتظر نباش تا پرنده ای بیاید و پروازت دهد در پرنده شدن خویش بکوش
کلبه تنهایی
دانلود هر چی بخوایی...
...عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
پیکو پیکس | منبع عکس
تبیان
الهگان
زندگی شیرین
(بنفشه ی صحرا)
ابهر شهر خانه های سفید
عشق
ایران اسلامی
✘ niloo bitch
ختم قرآن ، ختم صلوات --- توشه آخرت
قـــ❤ــلـــــب هـــــای آبـــــی انــ❤ـــاری
اسیرعشق
Manna
مصطفی
دریایی از غم
●◌♥DELTANGI♥◌●
مهندس محی الدین اله دادی
سازمان بسیج اساتید استان تهران
زشت است بی تو زندگی ،زیبای عالم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
ترفندسرا
کرمان
تاریخ مرند و آثار سید مرندی
مشکات نور الله
صنایع رباتیک آراد
مُهر بر لب زده
مرند و توسعه
اواز قطره
محمد قدرتی
گل یا پوچ2؟
صدای سکوت
سحر یه دختره تنها
پسران علوی - دختران فاطمی
اس ام اس جدید/ پـَـــ نَ پـَـ/ پیامک جدید/چیستان
✘یــــ ـــ ـــه دنیــــ ـــ ــا دلــ ـــ ــم گرفـــتهــ
تعمیرات تخصصی پرینترهای لیزری رنگی ومشکی وفکس وشارژکارتریج درمحل
بزرگترین سایت خنده بازار
اصلاحات
وبلاگ شخصی محمد
عمارمیاندواب
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
مهاجر
جیغ بنفش در ساعت 25
نت سرای الماس خانلق
ستاره طلایی
دنیا
مردود یعنی رفوزه
عمو همه چی دان
هرکس منتظر است...
ماه و مهــــــــــــــر
جایی برای خنده وشادی و تفریح
profosor
دهکده کوچک ما
جام جهان نما
پری برای پریدن
تقدیم به کسی که باور نکرد دوستش دارم
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
لنده، سلیمان شهرویی
من،منم.من مثل هیچکس نیستم
.:دلنوشته های دانشجویی:.
Tarranome Ziba
تاملاقات خدا ٰ ان تقوموا لله ٰ...
سیرت پیشگان
دختر و پسرای ایرونی
مطالب جدیدوخفن اونجوری18+|جدید93|جدیداونجوری
هر چی تو فکرته
Note Heart
ستاره سهیل
ندای حق
مکاشفه مسیح
غزلیات محسن نصیری(هامون)
وب سایت شخصی یاسین گمرکی
... یاس ...
دنیای بارانی
عاشق فوتبال20
ایـــــــران آزاد
حسام الدین شفیعیان
نه دی هشتاد و هشت
wanted
*(: دنـیــــای مـــــــن :) *
من و خودم
Hunter
hamidsportcars
hamidsportcars
بسم الله الرحمن الرحیم
دنیای سازه های بادی
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دهکده علم و فناوری
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
راه کمال
یاران امام خامنه ای - جوانان مکتب المهدی
شادِ شاد
ژئوماتیک
رویابین
معماری
کشکول
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
اینجا همه چی در همه
کنیز مادر
تنهای غریب
کشکول
به یادتم
طوبای محبت
نم نم باران
هر چی هر چی
نوری چایی_بیجار
نوری چایی_بیجار
روان شناسی * 心理学 * psychology
دوستانه
عکسدونی
xXx عکسدونی xXx
« « عاشقی » »
نمی دونم بخدا موندم
هیئت
کشاورزی نوین
فقط طنزوخنده
واژه های باران
تینا!!!!
سایت حقوقی(قانون ایران)
شیاطین سرخ
°°FoReVEr••
نقاشی های الیکا یحیایی
باکری میاندوآب
•.ღ♥ فرشتــ ـــ ـه تنهــ ــ ــایی ♥ღ.•
محسن حیدری
ܓܨ ღ نا کجـا آبــــاد دل مــن ღ ܓ
بادله گشت
جدید ترین مطالب